Про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення для КП «Озерне»

Дата: 20.05.2021 10:51

УКРАЇНА   ПРОЕКТ

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА                                 ПРОЕКТ

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ №___

від «___» ___________ 2021р.

Про встановлення  тарифів на

водопостачання та водовідведення

для КП «Озерне»

Заслухавши економіста КП «Озерне» Новогуйвинської селищної ради Мальцеву Л.М. та розглянувши лист КП «Озерне» №165 від 09.03.2021р., враховуючи постанову КМУ від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги» зі змінами, відповідно до п.п.2 п. «а» ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради:

ВИРІШИВ:

1.  Встановити тариф:

1.1 для споживачів  І-ої групи (населення ) в смт Озерне:

-  на водопостачання -   15,22 грн. (з ПДВ)  за 1  м. куб.;

- на водовідведення – 19,02  грн. (з ПДВ) за 1 м. куб.

1.2    для споживачів  ІІ-ої групи (бюджет) та  ІІІ-ої групи (інші споживачі) в смт Озерне:

-  на водопостачання -   13,43 грн. (без ПДВ)  за 1  м. куб.;

- на водовідведення –15,60  грн. (без ПДВ) за 1 м. куб.

2.  Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 18.06.2020 року № 50 «Про надання згоди комунальному підприємству «Озерне» Новогуйвинської селищної ради на тимчасове користування тарифами на послуги з водопостачння та водовідведення встановлені для Будинкоуправління №3 Житомирської КЕЧ району у відповідності до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради №57 від 16.05.2019р. та нормами споживання води погодженими Новогуйвинською селищною радою від 17.04.2008р.».

1. Це рішення  набирає чинності з дати оприлюднення.

1. Комунальному підприємству «Озерне» Новогуйвинської селищної ради повідомити споживачів усіх груп про встановлений тариф на послуги з водопостачання та водовідведення із посиланням на це рішення виконавчого комітету у строк, що не перевищує 15 днів, з дати введення тарифу в дію.
  2. Контроль за  виконанням цього рішення покласти на заступника селищного голови Паньківа О.Б. та начальника КП «Озерне» Фофанова В.М.

Селищний голова                                                                   Сергій КРУТІЙ