45-ОД Про використання коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів і платних пасажирів на приміському маршруті № 115 «Житній ринок – Озерне»

Дата: 27.04.2021 10:41

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від «27»  квітня 2021 р.                                                                                                               45- ОД

Про використання  коефіцієнта

співвідношення кількості безоплатно

перевезених пасажирів і платних

пасажирів на приміському маршруті

№ 115 «Житній ринок – Озерне»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня            2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби  СОVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV–2 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 року № 104) та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 01 березня         2021 року про віднесення Житомирської області до «червоної» зони, в зв»язку з неможливістю проведення обстеження пасажиропотоку для визначення коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів і платних пасажирів на приміському маршруті № 115 «Житній ринок-Озерне»

1. «Товариству з обмеженою відповідальністю «САВ-ТРАНС» для  розрахунку необхідної суми компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на приміському маршруті № 115 «Житній ринок – Озерне» використовувати коефіцієнт співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів і платних пасажирів, затверджений рішенням виконавчого комітету селищної ради від 15 березня 2018 року № 37 «Про внесення змін в рішення виконкому № 23 від 15.02.2018 року «Про затвердження розрахунку коефіцієнта співвідношення кількості безоплатно перевезених пасажирів і платних пасажирів на приміському маршруті № 115 «Житній ринок – Озерне», а саме: 3,1.

2.  Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови О.Б.Паньківа.

Новогуйвинський

селищний голова                                                                             Сергій КРУТІЙ