Про підсумки проведення учнівських олімпіад для учнів 4 класів у закладах освіти Новогуйвинської селищної ради

Дата: 18.05.2021 09:23

Фото без опису  Фото без опису

На виконання наказу по відділу освіти Новогуйвинської селищної ради від 29.01.2021 року №1 «Про проведення І  та ІІ етапів олімпіад    з навчальних предметів серед    учнів   4 класів з української мови,   математики, природознавства    у 2020-2021   навчальному  році» та з метою пошуку, підтримки й розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді серед учнів молодшого шкільного віку протягом лютого –травня 2021 року  у закладах освіти громади було проведено предметні олімпіади для учнів 4 класів.

До роботи у складi журi ІІ етапу олімпіад були залучені   досвідчені  педагоги-вчителі початкових класів громади.

38 учасників із 10 закладів загальної середньої освіти   прийняли участь у ІІ етапі учнівських олімпіад  для учнів 4 класів.

Переможцями    стали  9  учнів із 5 закладів загальної середньої освіти з навчальних предметів:

• українська мова:

1 місце - Норинчак Марія, 4 клас Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;

2 місце - Глюза Тимофій, 4 клас Головенківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

3 місце -Литвинчук Надія, 4 клас Озерянківської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

•  математика:

1 місце - Костинюк  Ярослав, 4 клас Новогуйвинської гімназії;

2 місце - Радченко Валерія, 4 клас Озерненської гімназії;

3 місце-Рибачек Валерій, 4 клас Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

• природознавство:

1 місце -  Манчак Вікторія, 4 клас Новогуйвинської гімназії;

2 місце - Шевчук Андрій, 4 клас  Озерненської гімназії;

3 місце - Матвієнко Анастасія, 4 клас Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Фото без опису  Фото без опису

Олімпіада з української мови проходила в  онлайн-режимі, олімпіади з математики та природознавства проходили на базі Новогуйвинської гімназії.

Адміністрація  закладу створила всі умови для проведення  заходів.