Ми- українці, ми- європейці

Дата: 17.05.2021 17:18

Фото без опису   Фото без опису

Ми- українці, ми- європейці

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Основна ідея даного дня заключається в тому, що кожний мешканець Європи, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у "Європейському домі".

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.

Проведенню Дня Європи у Сінгурівській ЗОШ І-ІІІ ст. передувала значна інформаційно-просвітницька робота, а саме:

• конкурси рефератів "Нова Україна – в новій Європі" та "Пізнаємо Європу разом";
  • тематичні уроки, лекції, бесіди, дискусії, історичні години, вікторини з питань національно-культурних традицій, звичаїв та обрядів народів Європи за тематикою: "Знай про Європу більше", "Мандруємо Європою", "Освіта в Європі: впевнене майбутнє", "Європа – спільний дім";"Євроінтеграція України на сучасному етапі", "Україна в Європейській співдружності", "Видатні люди Європи", віртуальні екскурсії "Подорожуємо Європою",
  • фотовиставка "Україна - країна європейських цінностей";
  • конкурс малюнків на асфальті " Ми - європейці".

Фото без опису   Фото без опису

Бібліотекарем школи організовано тематичну виставку літератури "Європейські письменники дітям".

Різноманітні за формою проведення, цікаві, пізнавальні заходи сприяли

формуванню позитивної думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомленню учнівської молоді з європейськими цінностями та традиціями, популяризації загального європейського культурного надбання.