Вітання голови з Міжнародним днем медичної сестри

Дата: 12.05.2021 12:10

Шановні медичні сестри!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нaгоди вaшого профeсійного свята – Міжнародного дня медичної сестри!

Медична сестра — це не тільки професія, а й покликання. Щоб завоювати віру, довіру і любов пацієнта, необхідно мати чуйне серце, добрі руки та велике терпіння.

Саме ви опиняєтесь поряд, коли людей спіткає біда, полегшуєте страждання, допомагаєте здолати хвороби та вселяєте надію на зцілення.

Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються шаною та повагою. Ваша робота часто непомітна, але саме завдяки їй медицина функціонує як цілісна система, здатна надати пацієнтам усю необхідну допомогу у скрутний час. А здоров’я – це безцінне благо та щастя кожного.

Тож нехaй усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Хaй кожнa мить життя радує своєю неповторністю, а серце буде сповнене людською вдячністю та шаною!

У Всесвітній день медичної сестри сердечно дякую Вам за самовіддану працю і бажаю всім медичним сестрам міцного здоров’я, невичерпної енергії, миру та злагоди, успіхів у вашій благородній справі!

Ми усі щиро вдячні за ваші чуйні серця, за врятовані життя, за повернуте здоров’я!

З повагою,

селищний голова                                                                   Сергій   КРУТІЙ