Дата: 11.05.2021 14:18

Новогуйвинська селищна рада оголошує конкурс з визначення переможців на надання стоматологічної допомоги пільговим категоріям громадян відповідно до Програми відшкодування стоматологічної допомоги пільговим категоріям громадян Новогуйвинської селищної ради на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням 8 сесії селищної ради від 29.04.2021 № 192.

Об’єктом конкурсу є забезпечення безоплатною стоматологічною допомогою пільгових категорій громадян відповідно до законів України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», «Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про донорство крові та їх компонентів», «Про жертви нацистських переслідувань».

Відповідно до Положення про проведення конкурсу з визначення переможців на надання послуг з безоплатної стоматологічної допомоги пільгових категорій громадян претенденти подають наступні документи:

• заяву на участь у конкурсі;
  • копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;
  • копію ліцензії на здійснення медичної практики у сфері стоматологічної допомоги, а саме: зубопротезування, завірену у встановленому порядку;
  • баланс та звіт про фінансові результати станом на останню звітну дату;
  • інформацію щодо кваліфікації персоналу претендента в довільній формі;
  • довідку про банківські реквізити;
  • копію статуту, засвідчену підписом керівника  стоматологічного закладу, що скріплюється печаткою;
  • цінову пропозицію на послуги зубопротезування для забезпечення пільгових категорій громадян з урахуванням вимог чинного законодавства.

До участі в конкурсі не допускається установа або заклад визнані банкрутами, або щодо яких порушено справу про  банкрутство, або які  перебувають у стадії реорганізації чи ліквідації.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 27.05.2021 року за адресою: смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5, відділ соціального захисту та охорони здоровя,  телефон для довідок: 0687757571.

Конкурс відбудеться  о 12  годині 28.05.2021 року за адресою:

смт Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, 5.