№286 Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік

Дата: 11.05.2021 11:46

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 286

(восьма сесія восьмого скликання)

від «29» квітня 2021 року

Про затвердження плану діяльності

з підготовки проєктів регуляторних актів

на 2021 рік

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до ст.  7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», селищна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити план діяльності Новогуйвинської селищної ради та її виконавчих органів з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік згідно з додатком.
  2. Керівникам структурних підрозділів селищної ради та її виконавчих органів, відпровідальним за підготовку та розробку проектів регуляторних актів:
  1. Забезпечити виконання плану діяльності Новогуйвинської селищної ради та її виконавчих органів з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік.
  2. Здійснити підготовку  та  прийняття проектів регуляторних актів відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».
  3. Надавати Відділу економічного розвитку, проектної та інвестиційної діяльності  селишної ради щоквартально до 5 числа місяця наступного за звітним кварталом інформацію про хід виконання плану підготовки регуляторних актів.
  1. Відділу економічного розвитку, проектної та інвестиційної діяльності  селишної ради  забезпечити узагальнення інформації, облік проектів та прийнятих регуляторних актів,  аналізів їх відстеження.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування, бюджету та фінансів.

Додаток до рішення

Новогуйвинський

селищний голова                                                                           Сергій КРУТІЙ