№ 282 Про надання дозволу на виготовлення  документації для подальшої передачі земельних ділянок у власність гр.  Роспотнюк В.С.

Дата: 11.05.2021 11:38

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 282

(восьма сесія восьмого скликання)

від “29” квітня  2021року

Про надання дозволу на виготовлення

документації для подальшої передачі

земельних ділянок у власність

гр.  Роспотнюк В.С.

Розглянувши заяву гр. Роспотнюк Валентини Семенівни   про надання дозволу на виготовлення документації,  керуючись ст. 26, Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 12,25,116,118 Земельного кодексу України, Законом України “Про землеустрій”, Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні” та іншими нормативно правовими актами у сфері земельних відносин, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 26.04.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати  дозвіл гр. Роспотнюк Валентині Семенівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі  (на місцевості)  взамін сертифіката на земельну частку/пай/ із земель реформованого КСП “Дружба” (бувшої Руднє-Городищенської сільської ради Житомирського району, Житомирської області), згідно свідоцтва про право на спадщину за законом № 363204 від 09 лютого 2001 року і на підставі сертифікату на право на земельну частку/пай/ серія ЖТ №0143882, що розташовані за межами населених пунктів і знаходяться на території Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району, Житомирської області, згідно з планом розподілу земельних  часток/паїв а саме:

ділянка № 0673 площа 1561

ділянка № 1071 площа 0,424.

2.Рекомендувати гр. Роспотнюк Валентині Семенівні виготовити документацію та подати її на затвердження до чергової сесії селищної ради.

Селищний голова                                                                    Сергій КРУТІЙ