Вітання Новогуйвинського селищного голови з Днем пам'яті та примирення

Дата: 08.05.2021 07:00

Дорогі ветерани, учасники бойових дій, діти війни,

шановні земляки!

День пам’яті та примирення є для нас найсвітлішою і найдорожчою датою, в якій воєдино злилися почуття неймовірної гіркоти і болю, а також безмежної радості і гордості за свій великий народ.

Cвята пам’ять про  війну залишається з нами як високий зразок мужності, сили духу, самопожертви, тяжкої праці, а водночас вічної скорботи за тими, хто віддав життя за свободу Вітчизни.

У ті важкі роки, люди показали приклади масового героїзму та відданості своїй Батьківщині. Це було на фронті, коли воїни безстрашно йшли у бій і, не замислюючись, жертвували життям. Це було в тилу, коли жінки та підлітки, не зважаючи на труднощі, забезпечували фронт всім необхідним, зберігали економічну стабільність держави в неймовірно важких умовах. Подвиг військових років залишається вічним прикладом для всіх майбутніх поколінь.

У цей урочистий день схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів загиблих на полі бою, розстріляних у каральних акціях, спалених у концтаборах, замучених у катівнях - тих, чиє життя забрала війна, хто після Перемоги помер від ран, хто не дожив свого віку, не долюбив, так і не побачив своїх ненароджених дітей.

Вічна їм, світла пам’ять. Минуть віки, але людство завжди пам’ятатиме героїв і вдячно славитиме їх великий подвиг.

Земний уклін вам, дорогі ветерани, учасники бойових дій, діти війни, солдатські вдови, за мужність, стійкість, відвагу! Ваша щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і сила духу в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства.

Ви є і завжди будете яскравим прикладом для молодих поколінь у творенні мирного сьогодення, любові та звитяжної праці на благо рідної Вітчизни.

Від імені депутатського корпусу Новогуйвинської селищної  ради, від себе особисто, дозвольте побажати вам, вельмишановні земляки, упевненості в майбутньому, міцного здоров’я, бадьорості духу, наснаги,  довгих років щасливого та мирного життя. Хай не болять ваші рани, хай здоровими і щасливими ростуть ваші онуки, хай у ваших родинах панує злагода й спокій!

Зичимо всім благополуччя, радості та процвітання в рідній незалежній Україні!

Світла і вічна пам’ять загиблим воїнам! Честь і слава живим героям!

З повагою,

селищний голова                                                             Сергій    КРУТІЙ