Вшануйте близьких молитвою, а не мертвими квітами

Дата: 07.05.2021 10:33

Шановна громадо!

За довгі роки у  населених пунктах нашої громади склалася традиція – відвідувати могили своїх рідних під час поминальної неділі, після Великодня.

Багато років поспіль для нашого народу стало традицією покладання штучних квітів до могил близьких родичів. Пластикові вінки не мають нічого спільного з виявом християнської віри. Уся ця неприродня краса не має жодного сакрального чи релігійного значення, а є лише шкодою для живих людей та для довкілля.

Будьте відповідальними до себе, близьких та довкілля! Відмовтесь від штучних квітів, зберігайте світлу пам’ять про померлих піклуючись про майбутні покоління, обирайте живі квіти та рослини, які на могилах  стануть символом  вічного життя та спокою!