№222 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жив’юк Т. Є.

Дата: 06.05.2021 15:03

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 222

(восьма сесія восьмого скликання)

від “29” квітня  2021року

Про затвердження проекту землеустрою

щодо відведення земельної ділянки

у власність гр. Жив’юк Т. Є.

Керуючись статтями 26, 60, пунктом 10 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 118, 122  Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 24.03.2021р.,  селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Жив’юк Тетяні Євгенівні, площею 0,6450 га  для ведення особистого селянського господарства (01.03), кадастровий номер 1822085300:02:002:0186, яка знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради в селі Озерянка Житомирського району Житомирської області .

2.Передати у власність земельну ділянку гр. Жив’юк Тетяні Євгенівні,  площею 0,6450 га, для ведення особистого селянського господарства (01.03), кадастровий номер 1822085300:02:002:0186, яка знаходиться на території Новогуйвинської селищної ради в селі Озерянка Житомирського району Житомирської області .

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань земельних відносин та екології.

Селищний голова                                                                    Сергій КРУТІЙ