Дата: 06.05.2021 10:26

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №202

(восьма сесія восьмого скликання)

від  «29» квітня 2021 року

Про внесення змін до Програми

фінансування видатків на компенсаційні

виплати за пільговий проїзд окремих

категорій громадян автомобільним

транспортом на приміських автобусних

маршрутах загального користування

на 2021-2025 роки

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійних комісій селищної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 23.04.2021р. та з питань планування, бюджету і фінансів від 23.04.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням п’ятої сесії селищної  ради восьмого скликання від 16 березня 2021 року № 88, а саме:

1. В п. 2 розділу 6 «Порядок використання коштів для здійснення пільгового перевезення для пільговиків Новогуйвинської селищної ради (крім смт. Новогуйвинське, смт. Озерне та смт. Гуйва) цифру «8» та слово «вісім» замінити відповідно цифрою «4» та словом «чотири».
  2. П. 2 розділу 6 «Порядок використання коштів для здійснення пільгового перевезення для пільговиків Новогуйвинської селищної ради (крім смт. Новогуйвинське, смт. Озерне та смт. Гуйва) доповнити абзацом такого змісту:

«Перелік категорій  громадян, які зареєстровані на території    Новогуйвинської  селищної  ради (крім смт Новогуйвинське, смт Озерне та  смт Гуйва) та  мають право на отримання талонів на пільговий проїзд на приміських маршрутах:

1. Учасники бойових дій
  2. Особи з інвалідністю внаслідок війни
  3. Особи ЧАЕС 1 категорії
  4. Особи ЧАЕС 2 категорії – ліквідатори
  5. Батьки загиблого військовослужбовця
  6. Особи з інвалідністю внаслідок загального захворювання 1 та 2 групи та діти з інвалідністю
  7. Діти з багатодітних сімей
  8. Діти- сироти».

1. В усіх виразах, позиціях та відмінках вилучити вираз « проживають».

Селищний  голова                                                 Сергій КРУТІЙ