Відбулася нарада зі старостами сіл

Дата: 05.05.2021 16:47

Відбулася нарада зі старостами сіл

05 травня у приміщення Новогуйвинської селищної ради відбулася нарада зі старостами сіл, які входять до складу Новогуйвинської селищної ради.

Фото без опису  Фото без опису

Учасниками наради було обговорено організацію та підготовку до проведення поминальних днів на території Новогуйвинської селищної ради, впорядкування місць поховання, грейдерування доріг в с .Вертокиївка, с.Сінгури та с. Волиця.

Фото без опису  Фото без опису

Актуальним залишається питання засмічення кладовищ пластиковими квітами та іншими виробами з пластику. Селищний голова вкотре закликав старост провести роз’яснювальну роботу серед мешканців, щодо обмеження використання на цвинтарі штучних квітів та інших ритуальних виробів з пластику. Сергій Крутій, селищний голова, зазначив, що апарат селищної ради працює в цьому напрямку, і буде розроблено відповідні проекти рішень для врегулювання питання заборони використання пластикових виробів.

Фото без опису  Фото без опису

Окрім того, начальником відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я селищної ради Л. Руцькою, було наголошено старостам на змінах, які внесені до Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування та обговорено питання виплати матеріальної допомоги учасникам бойових у

Другій світовій війні до Дня пам’яті та примирення.

Заступником селищного голови В. Стахом доведено до відома старост план заходів із відзначення Дня пам’яті та примирення та обговорено всі проблемні питання пов’язані з цим.