Відбулося засідання комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новогуйвинської селищної ради.

Дата: 05.05.2021 08:57

05 травня 2021 року на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новогуйвинської селищної ради, було розглянуто рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, прийняте 04травня 2021 року щодо скасування "червоного" рівня епідемічної  небезпеки, який діяв з 00 години 00 хвилин 03 березня 2021 р., та запровадження з 00 год. 00 хв. 5 травня 2021 р.,  "жовтого" рівня епідемічної небезпеки таприйнято аналогічні рішення.

Нагадуємо, що «жовтий» рівень епідемічної небезпеки передбачає, зокрема  такі карантинні обмеження:

- масові заходи дозволяються лише за участі до 30 людей, з наповненістю 1 людина на 4 м² або заповненістю залу до 50%;

- заборонено відвідувати установи соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку;

- заборонена робота кафе, барів, ресторанів після 22:00 та до 07:00. Але дозволяється адресна доставка і навинос;

- перевезення пасажирів відбувається тільки в межах сидячих місць;

- обов’язково носити маски або респіратори у громадських будівлях.

Окрім того за рішенням комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Новогуйвинської селищної ради, з 06 травня відновлюється повноцінне навчання у всіх закладах освіти Новогуйвинської селищної ради