Відбулась онлайн-олімпіада з української мови для учнів 4 класів Новогуйвинської громади

Дата: 30.04.2021 10:30

Фото без опису  Фото без опису

27.04. 2021 року проведено  ІІ етап (по Новогуйвинській ОТГ) учнівської онлайн-олімпіади з української мови для учнів 4 класів закладів загальної середньої освіти Новогуйвинської селищної ради. У змаганні взяли участь 10 учнів 4 класів гімназій та шкіл  громади.

Мета проведення олімпіади -створення належних умов для виявлення й підтримки обдарованих дітей, розвитку їх інтересів, виявлення рівня знань та умінь учнів.

Предметні олімпіади — це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність.

За висновками  досвідченого журі олімпіади у складі вчителів початкових класів Новогуйвинської та Озерненської гімназій, Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Пряжівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів   кращими стали учні:

1 місце - Норинчак Марія, 4 клас Сінгурівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст;

2 місце - Глюза Тимофій, 4 клас Головенківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів;

3 місце –Литвинчук Надія, 4 клас Озерянківської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Якими б сьогодні не були результати, в жодному разі не треба засмучуватися та опускати крила, бо тільки сумлінна праця в майбутньому принесе свої плоди!