Відбулася зустріч голови селищної ради С.Крутія з керівництвом Житомирської ДПІ С.Максимчуком

Дата: 29.04.2021 09:09

27.04.2021 відбулася робоча зустріч  голови Новогуйвинської селищної ради  Сергія Крутія з

начальником Житомирської державної податкової інспекції Святославом Максимчуком.

В ході зустрічі розглядалися питання щодо шляхів пошуку резервів наповнення місцевих бюджетів, покращення ефективності адміністрування місцевих податків і зборів.

Зокрема, під час зустрічі обговорено резерви надходжень з податку на доходи фізичних осіб, податку на нерухоме майно, земельного податку, акцизного податку, рентної плати тощо.

Крім того, обговорили проблемні питання щодо сплати земельного податку, в тому числі за лісові землі, орендної плати, обґрунтованість встановлення пільг та повноти обліку суб’єктів та об’єктів оподаткування землі. Особливу увагу приділили своєчасності проведення та перегляд раніше затвердженої грошової оцінки землі, яка згідно з Податковим кодексом України є базою оподаткування землі.

Також розглядалися можливості електронних сервісів Державної податкової служби України, зокрема Електронного кабінету, переваги подання податкової звітності в електронному вигляді.

Зустріч пройшла у форматі конструктивного діалогу. За результати заходу було узгоджено подальшу співпрацю, адже тільки в результаті тісної взаємодії місцеві бюджети отримують додаткові джерела надходжень для свого розвитку.