27 квітня відбулася зустріч з працівниками Житомирської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області

Дата: 29.04.2021 09:09

У Центрі надання адміністративних послуг Новогуйвинської селищної ради відбулася зустрічі з працівниками Житомирської ДПІ Головного управління ДПС у Житомирській області, якими проведено інформаційно-розяснювальну роботу щодо внесення відповідних змін в реєстраційні дані фізичних осіб.

На зустрічі було зазначено про готовність державної податкової служби працювати у новому форматі сервісного обслуговування платників та надання адміністративних послуг

Представникам Центру було проведено розяснення щодо порядку подання громадянами заяви за формою 5ДР у разі зміни місця проживання, порядок подання громадянами до органів Державної податкової служби відомостей про зміну даних, які вносяться до облікової картки, протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання відповідної заяви за формою 5ДР, а саме при зміні прізвища, імені, по батькові, дати народження, місця реєстрації.

Крім цього, обговорено питання щодо подання форми 5ДР через Електронний кабінет, рекомендаціями щодо подання відомостей для реєстрації фізичної особи та/або внесення змін до ДРФО засобами інформаційно-телекомунікаційної системи «Електронний кабінет» (даліЕлектронний кабінет) фізичні особи можуть ознайомитися на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці: «Головна/Фізичним особам/Подання відомостей для реєстрації фізичної особи/внесення змін до Державного реєстру фізичних осібплатників податків Електронний кабінет.

Представниками Житомирської ДПІ було надано памятки для необхідності подання фізичними особами відповідних змін до податкових органів.