Відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету та фінаансів.

Дата: 26.04.2021 15:09

У ході підготовки чергової 8 сесії Новогуйвинської селищної ради відбулося засідання постійної комісії  питань планування, бюджету та фінансів, на якому було розглянуто 13 питань.

Фото без опису  Фото без опису

Депутати постійної комісії погодили 2 програми:  «Про фінансування стоматологічної допомоги пільговим категоріям мешканців, які зареєстровані та /або проживають на території Новогуйвинської  селищної ради, на 2021-2025 роки», та «Цільової Програми поховання померлих без соціального захисту населення,  внесли зміни до методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Новогуйвинської територіальної громади, до Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинно-медико санітарної допомоги» Новогуйвинської  селищної ради на 2021 рік,  та до Програми фінансування видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміськіх автобусних маршрутах загального користування на 2021-2025 роки.

Погодили Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Новогуйвинської селищної ради,  привітання, нагородження та преміювання до професійних, ювілейних та державних свят.

Окрім того  рекомендовано затвердити  внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2021 рік, а також передавальні акти щодо передачі майна позашкільних закладів освіти до комунальної власності Новогуйвинської  селищної ради.

Члени постійної комісії розглянули питання щодо норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію у Новогуйвинській селищній раді та її виконавчих органів, та затвердження договору про надання  субвенцій з бюджету Житомирської міської територіальної громади.

Не знайшли підтримки серед депутатів-членів постійної комісії проекти рішень, що стосуються  звернень колишніх сільських голів  щодо збереження за ними середньої заробітної плати на період його працевлаштування у рамках гарантій, передбачених статтею 33 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад».