До уваги відвідувачів!

Дата: 26.04.2021 12:20

Доводимо до Вашого відома, що з 27.04.2021 року у Центрі надання адміністративних послуг Новогуйвинської селищної ради здійснюється прийом документів у сфері земельних питань селищної ради та адміністративних послуг Держгеокадастру:

Додатково повідомляємо, що Ви маєте можливість замовити послуги online за допомогою електронного кабінету Держгеокадастру. На даному веб-ресурсі Ви зможете замовити адміністративні послуги та отримати сервісні електроні послуги Держгеокадастру. Для цього Вам необхідно зареєструватися та авторизуватися в електронному кабінеті за допомогою електронної пошти, електронного цифрового підпису або платіжної картки банку (BankID).

Більше дізнатися про електронний кабінет та доступні електронні сервіси, Ви можете на довідковому веб-сайті wikimap.dzk.gov.ua.

Окремі види електронних послуг, наприклад замовлення Витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, Ви можете замовити безпосередньо з Публічної кадастрової карти.

Звертаємо увагу, що використання засобів індивідуального захисту залишається обов’язковою умовою знаходження у приміщенні Центру.

Адміністрація ЦНАП