Відбувся благоустрій в Троянівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Дата: 26.04.2021 11:35

Спільна справа на користь школи та громади не лише гуртує, але й виховує відповідальне ставлення до краси та затишку.

В рамках проведення весняного місячника з благоустрою, озеленення та поліпшення санітарного стану територій, в Троянівській ЗОШ I-III ст. відбувся загальношкільний благоустрій, участь в якому із задоволенням взяли усі працівники школи.

Оскільки на території закладу достатня кількість дерев, а саме: фруктових (яблуні, вишні, сливи, абрикоси, горіхи), декоративних (туї, ялини, верба мускусна), технічні (берези, горобина, в’яз) та наявні кущі: (спірея калинолиста, спірея верболиста, бузок, мигдаль, форзиція, ялівець повзучий та троянди), цього року нові дерева не висаджувалися.

Під час благоустрою колектив школи проводив обрізку, формування крони плодових дерев,  обрізав  кущі.

Учитель біології Іщук Валентина Андріївна висадила 4 кущі гортензії  на альпійській гірці та заклала шкілку з пагонів гібіскусу. Під керівництвом завгоспа школи  Гнидюк Людмили Леонідівни  висаджено кущ катіусу та кущі багаторічних квітів.

До благородної справи благоустрою та поліпшення стану території школи  долучилася уся дружня освітянська родина, адже проблеми довкілля турбують всіх – від молодих до найстарших, до найдосвідченіших педагогів. Прибиранням була охопленна не тільки територія школи, а й пришкільні ділянки.

Працювали всі і всюди.

Надалі керівництвом школи заплановано догляд за газонами та квітниками, а також робота на навчально-дослідних земельних ділянках,  підбілювання плодових дерев та бордюрів.

З натхненням працював увесь колектив школи, адже з роками стає все більш актуальним вислів Василя Олександровича Сухомлинського  «Краса природи - це одне з джерел, що живить доброту, сердечність, та любов».  Тож давайте робити світ кращим їз себе,   жити в чистому світі з чистими думками.