Відбувся мітинг-реквієм щодо вшанування жертв Чорнобильської катастрофи.

Дата: 23.04.2021 15:32

Напередодні 23 квітня 2021 року біля пам'ятного знаку «Тим, кому завдячуємо життям» в смт Новогуйвинське Житомирського району Житомирської області,  відбувся мітинг - реквієм щодо вшанування жертв Чорнобильської катастрофи.

Фото без опису Фото без опису

Проходять роки після аварії на ЧАЕС, а біль не вщухає, тривога не покидає людей. Ще довго ми будемо відчувати на собі наслідки трагедії, ще довго чутимемо її дзвони. Вони лунатимуть за тими, кого вже немає, кого не стане завтра, хто заплатив за чиюсь помилку своїм здоров’ям, життям.

Фото без опису Фото без опису

Віддати шану загиблим прийшли ліквідатори, рідні, вдови, близькі і друзі загиблих унаслідок вибуху на ЧАЕС, а також Народний депутат ВРУ Сергій Кузьміних, керівництво селищної ради Тетяна Парфентієва, Віктор Дєньга , Лариса Руцька, голова ГО «Союз Чорнобиль» Поліщук Микола Григорович та представники  Житомирського бронетанкового заводу.

Фото без опису  Фото без опису

Тетяна Парфентієва – заступник голови селищної ради  висловили слова подяки всім тим хто пам’ятає та шанує пам’ять тих, хто заслонив своїм тілом нас від маштабної біди 20 століття.

Фото без опису  Фото без опису

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя. У цю скорботну мить кожен подумки дякував усім, хто ризикуючи власним здоров’ям, ліквідовував наслідки аварії, відроджував і нині відроджує нове життя на обпаленій радіацією землі.

Фото без опису Фото без опису

По завершенню мітингу всі учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знаку «Тим, кому завдячуємо життям».