У ході підготовки до 8  сесії Новогуйвинської селищної ради відбулось засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності селищної ради

Дата: 23.04.2021 10:51

У ході підготовки до 8  сесії Новогуйвинської селищної ради 22 квітня 2021 року відбулось засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності селищної ради.  У комісії взяли учать: члени постійної комісії - Лихотворик А.П., Янович С.А. та   Приведьон В.М., перший заступник селищного голови Паньків О.Б., заступник селищного голови Стах В.М., секретар селищної ради Дєньга В.А., керуючий справами селищної ради Подорожна Т.Л. та працівники селищної ради.

Членами постійної комісії розглянуто та підтримано наступні проєкти рішення та рекомендовано членами постійної комісії винести їх на розгляд 8 сесії та рекомендовано селищній раді прийняти ці рішення:

- Про затвердження Положення про Почесну грамоту, Грамоту та Подяку Новогуйвинської селищної ради, привітання, нагородження та преміювання до професійних, ювілейних та державних свят;

- Про внесення змін  до складу виконавчого комітету  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області;

- Про створення кадрового резерву  та затвердження Положення про кадровий резерв Новогуйвинської селищної ради Житомирського  району Житомирської області;

- Про здійснення повноважень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

-Про скасування рішення четвертої сесії Новогуйвинської селищної ради восьмого скликання від 14.01.2021 №37 та рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 28.01.2021 №9.

Питання щодо звернень Мовчана Л.М. та Нероди І.В. (колишніх Озерянківського сільського голови та Руднє-Городищенського сільського голови) щодо збереження за ними середньої заробітної плати на період його працевлаштування у рамках гарантій, передбачених статтею 33 Закону України  «Про статус депутатів місцевих рад» перенесено на розгляд наступного засідання у зв’язку відсутності відповідей від попередніх місць роботи цих громадян.

В цілому було розглянуто усі питання порядку денного. З проєктами рішень можна ознайомитись  тут.

Графік постійних комісій розміщено у розділі.