A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новогуйвинська громада
Житомирська область, Житомирський район

№ 127 Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей закладів освіти Новогуйвинської селищної ради у 2021 році

Дата: 21.04.2021 17:02
Кількість переглядів: 1518

                           У К Р А Ї Н А                         

                                НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

        РІШЕННЯ № 127

 

від   «15» квітня  2021 р

                                               

Про організацію відпочинку та

оздоровлення дітей закладів

освіти Новогуйвинської селищної

ради у 2021 році

 

            У відповідності до Конституції України, Сімейного Кодексу України, законів  України «Про охорону дитинства», «Про позашкільну освіту». Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», програми оздоровлення та відпочинку дітей Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на 2021-2025 роки, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1.  Затвердити мережу пришкільних таборів відпочинку денного перебування закладів освіти Новогуйвинської селищної ради (додається).
  2.  Затвердити мережу мовних (профільних) таборів закладів освіти Новогуйвинської селищної ради (додається).
  3.   Встановити оздоровчий період в закладах освіти з 01.06.2021 року та затвердити  показники вартості харчування дітей у пришкільних таборах денного перебування закладів освіти Новогуйвинської селищної ради  – 50 грн. 00 коп.   

Першочергово  оздоровити наступні категорій дітей:

- діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки,

- діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;

- діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-21 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

- діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;

- діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;

- діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи;

- діти, які проживають у населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення;

 -рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;

-  діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах; діти з інвалідністю;

- діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- діти, які постраждали внаслідок стихійного лиха, техногенних аварій, катастроф;

-  діти з багатодітних сімей; діти з малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків, у тому числі діти журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків;

- діти, одному з батьків яких встановлено інвалідність I або II групи; діти, які перебувають на диспансерному обліку;

- талановиті та обдаровані діти - переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій;

 - діти - учасники дитячих творчих колективів та спортивних команд;

- діти працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села.

 6. Відділу  освіти  Новогуйвинської селищної  ради:

6.1. Організувати комісійне відкриття пришкільних таборів денного перебування  за умови їх відповідності вимогам законодавства України.

6.2. Створити умови для належного функціонування пришкільних таборів денного перебування.

6.3. Забезпечити раціональне та безпечне харчування в пришкільних таборах денного перебування, додержання норм харчування у відповідності до нормативної документації.

6.4. Забезпечити системний і дієвий контроль за: а) організацією оздоровчої та виховної роботи з дітьми, стану харчування дітей, б) дотриманням правил безпеки життєдіяльності, в) проведенням заходів щодо дотримання вимог санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режиму у пришкільних таборах денного перебування.

6.5. Надати   методичну допомогу керівництву пришкільних таборів денного перебування, мовних таборів.

  6.6. Забезпечити, у межах виділених асигнувань, відпочинок дітей у пришкільних таборах денного перебування.

6.7. Забезпечити організацію змістовного дозвілля та відпочинку дітей, проведення культурно-масових та фізкультурно-спортивних заходів у період літніх канікул.

6.8. Забезпечити відповідно до потреб населення Новогуйвинської селищної ради на період 01.06.2021р. - 31.08.2021р. функціонування закладів дошкільної освіти всіх типів, дошкільних груп в них та дошкільних підрозділів закладів загальної середньої освіти.

6.9. До 31.05.2021 року вжити заходів із забезпечення готовності закладів дошкільної освіти всіх типів до роботи в оздоровчий період.

6.10. До 31.05.2021 року погодити мережу дошкільних груп та тривалість перебування дітей у закладах освіти Новогуйвинської селищної ради на оздоровчий період.

6.11. Забезпечити збільшення вартості харчування дітей у закладах дошкільної освіти всіх типів на 10% у літній оздоровчий період (90 днів).

6.13. Забезпечити у закладах дошкільної освіти всіх типів організацію та проведення оздоровчої і виховної роботи з дітьми, харчування дітей, дотримання вимог з охорони праці та безпеки життєдіяльності, проведення заходів щодо попередження отруєнь дітей, профілактики шлунково-кишкових захворювань, проведення профілактичної роботи щодо запобігання травматизму серед учасників освітнього процесу, дотримання вимог санітарного законодавства, протипожежних правил.

6.14. Забезпечити переведення дітей з однієї вікової групи до іншої, формування новостворених груп у закладах дошкільної освіти всіх типів наприкінці оздоровчого періоду (серпень 2021 року).

7.  Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради спільно з представниками Держпродспоживслужби здійснити комісійні перевірки стану організації дитячого харчування у пришкільних таборах денного перебування та їх відповідності вимогам чинного законодавства України з необхідним обсягом лабораторних досліджень.

8.  Відділу соціального захисту та охорони здоров’я Новогуйвинської селищної ради: 

8.1. Сприяти забезпеченню пришкільних таборів денного перебування, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку при закладах освіти громади, розташованих на території  Новогуйвинської селищної ради, кваліфікованими медичними кадрами (лікарі-педіатри, лікарі-стоматологи та медичні сестри) відповідно до заявок керівників таборів.

  9. З метою оцінки відповідності дитячих закладів оздоровлення та відпочинку вимогам чинного законодавства забезпечити участь фахівців Житомирського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Новогуйвинської селищної ради в роботі комісій у період підготовки, відкриття та функціонування дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

 10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови Новогуйвинської селищної ради Стаха В.М.

Додаток

 

 

Новогуйвинський селищний голова                                        Сергій КРУТІЙ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь