Естафету великого прибирання перейняла Пряжівська ЗОШ І-ІІ ступенів

Дата: 20.04.2021 16:18

Естафету великого прибирання перейняли……..

Розуміючи, що чистота громади залежить саме від кожного з нас, шкільний колектив  Пряжівської ЗОШ І-ІІ ступенів 19 квітня 2021 року долучився до прибирання пришкільної території. Учителі та учні взяли участь в акції «Посади дерево», висадивши   дерева, зокрема  десять вишень, десять яблунь, дві груші, два кущі бузку, чотири кущі смородини, берези та липи, хвойні дерева. На шкільних клумбах було висаджено тюльпани, крокуси, петунії, маргаритки, декоративні соняшники; висіяно садові айстри, низькорослі чорнобривці, плетючий алісіум, настурцію. Навколишню територію очищено від сміття, побутових відходів; окультурено територію біля кринички-джерела.

Фото без опису  Фото без опису

Школа – наш другий дім, і має бути затишно в  нім. Відновлення екосистеми, розвиток екологічної свідомості, згуртованість у формуванні позитивного іміджу нашої школи в селі та громаді в цілому - це шлях до об′єднання всіх небайдужих навколо вирішення спільних проблем чистоти довкілля.

Фото без опису  Фото без опису

Кожний з нас є господарем у своїй хаті – і це стосується не тільки власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту. Дружніми згуртованими зусиллями з метою забезпечення належного порядку  ми подбали разом про чистоту довкілля, не були сторонніми спостерігачами, працювали якісно та ефективно, отримавши хороший результат: естетичний привабливий вигляд території та клумб, озеленення за рахунок молодих насаджень.