Інклюзивне навчання – від теорії до результатів

Дата: 16.04.2021 09:38

15 квітня 2021 року Інклюзивно-ресурсний центр Новогуйвинської селищної ради за запрошенням Державної Служби Якості Освіти в Житомирській області взяли активну участь в роботі круглого столу на тему «Інклюзивне навчання –від теорії до результатів».

Тематика, котру розкривали :

«Роль ІРЦ в організації навчання дітей з особливими освітніми потребами» – доповідач директор центру Олена Нікуліна.

«Нормативно-правова база та зразки документів при організації роботи з дітьми з особливими освітніми потребами «– вчитель –реабілітолог Дмитро Нікулін.

Питання організації навчання здобувачів освіти з особливими потребами, відношення до особливих дітей, їх соціалізація та інтеграція, подальший розвиток та повноцінне доросле життя – є одним з основних маркерів, що визначають зрілість і ступінь розвитку, нас як виду, та ступеня розвитку громадянського суспільства окремої держави.

Прикладаємо для цього максимум зусиль разом в межах Новогуйвинської громади та всієї України оскільки ВСІ діти – наше майбутнє.

Усі здобувачі освіти мають однакові шанси, але всі різні! А чи рівні?