Відбулося засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 15.04.2021 16:11

Фото без опису   Фото без опису

15 квітня 2021 року у залі засідань Новогуйвинської селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом селищного голови Сергія Крутія.  На порядок денний  засідання виконавчого комітету було внесено 13 питань. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. Після оголошення порядку денного члени виконкому перейшли безпосередньо до розгляду питань.

Фото без опису  Фото без опису

Рішенням виконкому схвалено  Програми:

- щодо фінансування стоматологічної допомоги пільговим категоріям мешканців, які зареєстровані та /або проживають на території Новогуйвинської селищної ради на 2021-2025 роки.;

- щодо  поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2021-2025 роки;

Фото без опису  Фото без опису

Членами виконкому розглядалися питання щодо внесення змін до рішень виконавчого комітету, щодо ведення погосподарського обліку, щодо призначення уповноважених осіб по наданню консультації прийому документів на призначення субсидій та різних видів пільг,  щодо здійснення повноважень на території сіл Вертокиївка та Іванківці та щодо затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг.

Окрім того,  розглянуто та одноголосно підтримано рішення за зверненнями громадян  щодо  присвоєння  адрес об’єктам нерухомого майна та   надання громадянам жилої площі у гуртожитку по вул. Авіаційна, 55- А  у смт. Озерне.

Фото без опису  Фото без опису

А також розглянуто питання організації та здійснення заходів з питань цивільного захисту на території Новогуйвинської селищної ради, здійснення повноважень у сфері державної реєстрації актів цивільного стану громадян.

Натомість питання щодо збільшення тарифів  на водопостачання та водовідведення для КП «Озерне» членами виконавчого комітету підтримано не було.

Фото без опису   Фото без опису