№30-ОД Про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2021 рік

Дата: 26.03.2021 14:41

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

від 26 березня 2021 року                                                               №  30-ОД

Про внесення змін до  паспортів

бюджетних програм на 2021 рік

Відповідно до статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішенням 3-ї сесії VIII скликання Новогуйвинської селищної ради від 24.12.2020 року №3  «Про селищний бюджет на 2021 рік», рішення  5-ї сесії VIII скликання Новогуйвинської селищної ради від 16.03.2021 року №58 «Про внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2021 рік», на виконання статті 20 Бюджетного Кодексу України  та  Правил складання паспортів бюджетних програм місцевих бюджетів та звітів про їх виконання, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 26.08.2014 року №836 «Про деякі питання запровадження  програмно-цільового методу складання та виконання місцевих бюджетів» із змінами і доповненнями:

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити внесення змін до  паспортів бюджетних програм на 2021 рік:
  • 0110150 «Організаційне, інформаційно - аналітичне та матеріально – технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»;
  • 0114030   «Забезпечення діяльності бібліотек»;
  • 0115031 «Утримання та навчально – тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл»;
    • 0116030  «Організація благоустрою населених пунктів»;
    • 0112111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»;
    • 0112152 «Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я».

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на відділ бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Новогуйвинської селищної ради.

Заступник селищного голови                                     Тетяна Парфентієва