№10-А Про завершення опалювального сезону 2020-2021 року

Дата: 09.04.2021 14:28

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.04.2021 року                                                                                  № 10-А

Про завершення опалювального

сезону 2020-2021 року

Відповідно до Законів України "Про теплопостачання", "Про житлово-комунальні послуги", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення", "Про місцеве самоврядування в Україні" та виходячи з кліматичних умов згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації, нормами санітарного законодавства:

1. Рекомендувати керівникам комунальних підприємств прийняти відповідні рішення «Про завершення опалювального сезону 2020-2021року» згідно з «Правилами надання послуг з постачання теплової енергії, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 830, з урахуванням кліматичних умов (якщо протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря перевищує + 8 0 С), згідно з будівельними нормами і правилами, правилами технічної експлуатації теплових установок і мереж, державними санітарними нормами.
  2. Керівникам комунальних підприємств розробити і затвердити до              05 травня 2021 року комплексні заходи щодо підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та об'єктів соціальної сфери до роботи в зимових умовах 2021-2022 років.
  3. Керівникам комунальних підприємств скоординувати роботу для погашення заборгованості перед енерго-, газопостачальними організаціями, забезпечити 100% розрахунки за використані енергоносії та погасити борги минулих років до початку опалювального сезону.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на Першого заступника селищного голови Паньківа О.Б.

Селищний голова                                                                          Сергій КРУТІЙ