№42-ОД Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 13.04.2021 14:09

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Новогуйвинського селищного голови

від  «12» квітня 2021 р.                                                                         №42-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи подані розробниками проекти рішень:

1.  Скликати чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.
  2.  Провести чергове засідання  виконавчого комітету селищної ради 15 квітня 2021 року о 15-00 годині у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області.
  3.  На розгляд  виконавчого комітету внести наступні питання:
  1. Про встановлення  тарифів на водопостачання та водовідведення для КП «Озерне».
  2. Про присвоєння адреси обєкту нерухомого майна у с. Троянів.
  3. Про надання громадянам жилої площі у гуртожитку по вул. Авіаційна, 55-А у смт. Озерне.
  4. Про схвалення Програми про фінансування стоматологічної допомоги пільговим категоріям мешканців, які зареєстровані та/або проживають на території Новогуйвинської селищної ради на 2021-2025 р.р.
  5. Про схвалення проекту місцевої цільової Програми  поховання померлих безрідних та невідомих громадян на 2021-2025 рр.
  6. Про здійснення повноважень  у сфері державної реєстрації  актів цивільного стану громадян.
  7. Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету  Новогуйвинської селищної  ради від 28.01.2021 №23.
  8. Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 28.01.2021 №19.
  9. Про визначення відповідальних за організацію та здійснення заходів з питань цивільного  захисту на території Новогуйвинської селищної ради.
  10. Про затвердження графіку прийому громадян та посадових осіб спеціалістами відділу соціального захисту та охорони здоров´я Новогуйвинської селищної ради.
  11. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 28.01.2021р. № 26 «Про призначення уповноважених осіб по наданню консультацій, прийому документів для призначення субсидій, пільг та державних соціальних допомог».
  12. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №85 від 01.04.2021р. «Про затвердження інформаційних та  технологічних карток адміністративних  послуг, що надаються через/та «Центром  надання адміністративних послуг»  Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області».
  13. Питання опіки та піклування.
  14. Різне.

1.  Відділу організаційного та інформаційного забезпечення:
  • оприлюднити  на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради це розпорядження та оголошення про скликання чергового засідання виконавчого комітету із орієнтовним порядком денним засідання;
  • повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про дату та час засідання виконавчого комітету і орієнтовний порядок денний засідання.
  1.  У зв’язку з карантином засідання виконавчого комітету провести в обмеженому режимі.
  2.  Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами Подорожну Т.Л.

Селищний голова                                                                     С. КРУТІЙ