ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2021

Дата: 12.04.2021 16:14

https://img.pravda.com/images/doc/8/8/88f24fd-zno1.jpgПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2021

10 квітня усі охочі випускники України 2021 року мали змогу взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яке проходить з метою ознайомлення із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита.

Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки, особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, мали можливість:

• ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

У пробному зовнішньому оцінюванні взяли участь 15 учнів 11-х класів Новогуйвинської гімназії: 9 учнів пробували свої знання з математики, по 2 учні – історії України та англійської мови та ще по 1 учню з української мови і біології. З результати пробного зовнішнього оцінювання його учасники ознайомляться впродовж тижня. А попереду справжнє ЗНО-2021. То ж бажаємо усім випускникам успіхів!