Дата: 06.04.2021 16:49

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від 05 квітня 2021 року                                                                                № 38-ОД

Про утворення конкурсної комісії

для проведення конкурсного відбору

на заміщення вакантних посад

посадових осіб місцевого самоврядування

у Новогуйвинській селищній раді

Житомирського району  Житомирської області

та її виконавчих органах

Керуючись Законами України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування  в Україні», «Про запобігання корупції», «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. №169 (зі змінами) та Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Новогуйвинській селищній раді Житомирського району Житомирської області та її виконавчих органах:

1. Утворити конкурсну комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у Новогуйвинській селищній раді Житомирського району  Житомирської області та її виконавчих органах та затвердити її склад (додається).

1. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області від 21 січня           2021 року №4-ОД «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Новогуйвинської селищної ради».

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Селищний голова                                                                            Сергій КРУТІЙ

до розпорядження від 05 квітня 2021 року №38-ОД

конкурсної комісії для проведення конкурсного відбору

на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування

ПАНЬКІВ                        Олег Богданович

ЛЕВАНДІВСЬКА Яніна Валеріївна

перший заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, голова конкурсної комісії;

головний спеціаліст відділу управління персоналом Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, секретар конкурсної комісії.

Члени конкурсної комісії:

СТАХ                            Василь Миколайович

заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області;

ПОДОРОЖНА           Тамара Леонідівна

керуючий справами Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області;

ДМИТРЕНКО

Вікторія Володимирівна

МЕЛЬНИК                    Олена Володимирівна

начальник Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області;

начальник Управління фінансів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області;

ВОЛОШИНА

Ірина Петрівна

заступник начальника Управління - начальник відділу управління персоналом Управління правового, кадрового забезпечення, мобілізаційної роботи та цивільного захисту Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області;

МІРОШНИЧЕНКО Юлія Олександрівна

начальник відділу організаційного та інформаційного забезпечення Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.