№189 Про реорганізацію (перетворення) Сінгурівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату

Дата: 06.04.2021 14:43

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 189

(сьома сесія восьмого скликання)

від 02 квітня 2021 року

Про реорганізацію (перетворення)

Сінгурівського міжшкільного

навчально-виробничого комбінату

З метою оптимізації управління суб’єктами господарювання комунальної форми власності, враховуючи рішення третьої сесії восьмого скликання від 21.12.2020 №10 «Про безоплатне прийняття прав засновника та майна», у зв’язку із суттєвим фінансовим навантаженням та неможливістю в подальшому здійснювати господарську діяльність Сінгурівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, керуючись статтями 104, 105,110 Цивільного кодексу України, статтями 59, 78 Господарського кодексу України на виконання ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Новогуйвинська селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити юридичну особу Сінгурівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат шляхом реорганізації (перетворення) в  Центр підготовки водіїв Новогуйвинської селищної ради.

2. В результаті реорганізації (шляхом перетворення) припинити юридичну особу – Сінгурівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат з дати внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань запису про державну реєстрацію припинення юридичної особи.

3. Утворити комісію з реорганізації (перетворення) юридичної особи – Сінгурівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат та затвердити її склад, згідно з додатком (додається).

4. Встановити строк для вимог кредиторів до юридичної особи діяльності Сінгурівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, два місяці з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи.

5. Комісії в установленому порядку вжити заходи, пов’язані з припиненням юридичної особи – Сінгурівський міжшкільний навчально-виробничий комбінат в установленому чинним законодавством порядку.

6. Контроль за виконання даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Тетяну Парфентієву.

Додаток

Селищний голова                                                                    Сергій КРУТІЙ