Відбулося позачергове засідання 7 сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради

Дата: 02.04.2021 14:55

02 квітня 2021 року  відбулося позачергове засідання 7 сесії  8 скликання  Новогуйвинської селищної ради під керівництвом селищного голови Сергія Крутія.  Згідно з затвердженим  порядком денним  на позачерговому засіданні було розглянуто 5 питань.

Фото без опису   Фото без опису

Основними питаннями, для вирішення яких зібрались депутати, були реорганізація шляхом утворення центру підготовки водіїв Сінгурівського міжшкільного навчально-виробничого комбінату Новогуйвинської селищної ради, та реорганізація Комунального закладу «Початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад  «Сінгурівська музична школа» Новогуйвинської селищної ради шляхом приєднання.

Фото без опису  Фото без опису

За зверненням Депутатської фракції партії «Європейська солідарність» до порядку денного були включені питання «Про звернення до Президента України та Верховної Ради України (про створення тимчасової слідчої комісії), та звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України (щодо вакцинації).

Фото без опису  Фото без опису

Окрім того, розглядалося питання  «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Новогуйвинькому ВЖРЕКП»

Більшість проектів рішень були підтримані депутатами селищної ради.

Сергій Крутій, селищний голова, вкотре подякував депутатському корпусу за плідну, конструктивну та  злагоджену роботу на благо  інтересів громади.