Відбулося засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 01.04.2021 18:11

01 квітня 2021 року у залі засідань Новогуйвинської селищної ради відбулося засідання виконавчого комітету під керівництвом селищного голови Сергія Крутія.  На порядок денний  засідання виконавчого комітету було внесено 32 питання. Члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її жителів. Після оголошення порядку денного члени виконкому перейшли безпосередньо до розгляду питань.

Членами виконкому одноголосно було підтримано рішення про встановлення скоригованих тарифів на послуги з постачання теплової енергії для споживачів смт. Новогуйвинське, натомість питання щодо збільшення тарифів  на водопостачання та водовідведення для КП «Озерне» відхилено.

А також розглянуто питання організації проведення мобілізаційної підготовки юнаків, забезпечення приписки до призивної дільниці Житомирського об’єднаного міського військового комісаріату громадян  2004 р.н., визначено виконавця послуг з вивезення побутових відходів (ним став ТзОВ ГРІНБІН).

Окрім того,  розглянуто та одноголосно підтримано рішення за зверненнями громадян  щодо  присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна та   переведення дачних (садових) будинків у житлові жителям Новогуйвинської селищної ради.