Які сервіси від НАЗК можуть допомогти декларанту?

Дата: 29.03.2021 09:10

З початку року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) опрацювало майже 12 тис. дзвінків і понад 10 тис. повідомлень щодо технічних питань суб’єктів декларування та громадян. Найпопулярніші питання вже традиційно стосувалися декларування.

Якщо у вас також виникають питання щодо заповнення декларації, отримати роз’яснення можна завдяки таким сервісам НАЗК:

• Онлайн-роз’яснення зі зручним пошуком за ключовим словом. Ознайомитися з роз’ясненнями можна за посиланням або на сторінці Декларуйся-2021 https://deklaruy.nazk.gov.ua/;
  • Контакт-центр за телефоном +38(044)200–06–94. Консультації надаються в робочі дні з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00;
  • Технічна підтримка. Якщо у вас виникають питання під час роботи із Реєстром декларацій, ви можете заповнити спеціальну форму на сайті НАЗК або звернутися за електронною адресою support@nazk.gov.ua.

Також нагадуємо, що отримати консультацію щодо заповнення декларації можна в уповноважених підрозділів/осіб із питань запобігання корупції в установі, де ви працюєте. Їхні контакти можна знайти в розробленій НАЗК «Мапі уповноважених»:https://nazk.gov.ua/map/m-kyyiv/.