25 березня 2021 року відбулося засідання позачергової 6 сесії 8 скликання Новогуйвинської селищної ради

Дата: 26.03.2021 09:34

Фото без опису   Фото без опису

25 березня 2021 року злагоджено та конструктивно відбулося позачергове засідання 6 сесії  8 скликання  Новогуйвинської селищної ради під керівництвом секретаря селищної ради  Віктора Дєньги.  Згідно з затвердженим  порядком денним  на позачерговому засіданні було розглянуто 5 питань.

Основним питанням, для вирішення якого зібрались депутати, було питання прийняття прав засновника та майна позашкільних закладів освіти:  «Житомирська районна станція юних натуралістів», «Житомирський районний центр дитячої та юнацької творчості» та «Центр допризовної підготовки та військово-патріотичного виховання» та внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної ради з метою отримання субвенції з районного бюджету для виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам цих закладів за січень-березень поточного року.

Фото без опису   Фото без опису

За зверненням Собка Т. Д., генерального директора комунального некомерційного підприємства «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня»  Новогуйвинської селищної ради, до порядку денного було включено питання «Про співфінансування проекту на 2022рік». Прийняття такого рішення дасть можливість на умовах співфінансування з селищного бюджету отримати у 2022 році кошти з державного фонду регіонального розвитку на виконання інвестиційного проекту.

Окрім того, розглядалося питання «Про безоплатне прийняття прав засновника та майна» (позашкільних закладів), та питання «Про співфінансування проекту на 2022рік»

Зазначені проекти рішень були одноголосно підтримані депутатами селищної ради.