№27-ОД Про скликання позачергової 6 сесії Новогуйвинської селищної ради

Дата: 23.03.2021 19:16

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Новогуйвинського селищного голови

від  «23» березня  2021 р.                                                                  № 27-ОД

Про скликання  шостої (позачергової ) сесії

Новогуйвинської селищної ради

Відповідно до  ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Скликати шосту (позачргову) сесію Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області восьмого скликання, пленарне засідання якої провести 25 березня 2021 року о 10 годині 00 хвилин у залі засідань селищної ради за адресою: вул. Дружби Народів, б.5, смт. Новогуйвинське.
  2. На сесію внести наступні питання:

1) Про внесення змін до бюджету Новогуйвинської селищної ради на 2021 рік

2) Про безоплатне прийняття прав засновника та майна (позашкільні заклади)

3) Різне.

3. Відділу організаційного та інформаційного забезпечення селищної ради забезпечити доведення цієї інформації до депутатів селищної ради та мешканців територіальної громади шляхом розміщення відповідної інформації на офіційному веб-сайті селищної ради, інформаційному стенді селищної ради та оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті та інформаційному стенді селищної ради.

4. У зв’язку недопущенням поширення на території України коронавірусу COVID-19 та з обмеженнями, запровадженими Кабінетом Міністрів України (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104), пленарне позачергове засідання провести в обмеженому режимі та запросити лише обмежене коло осіб.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Секретар селищної ради                                                                      В. ДЄНЬГА