№159 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Шидловському О.Л.

Дата: 22.03.2021 11:09

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 159

(пята сесія восьмого скликання)

від 16 березня 2021 року

Про надання дозволу на розробку

проекту землеустрою щодо відведення

земельної ділянки у власність

гр. Шидловському О.Л.

Розглянувши заяву Шидловського О.Л. щодо надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, обговоривши дане питання та керуючись п.34 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин та екології від 11.03.2021 року, селищна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шидловському Олексію Леонідовичу, орієнтовною площею 1,1421 га, для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами села Троянів на території Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області.

2.Виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки є комерційним ризиком Замовника.

3.Замовнику надати до селищної ради погоджений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для затвердження його на сесії селищної ради та подальшого оформлення права власності на земельну ділянку.

Селищний голова                                                                      Сергій КРУТІЙ