№ 112. Про зменшення статутного фонду, внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради у новій редакції

Дата: 19.03.2021 09:01

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ №112

(п’ята сесія восьмого скликання)

від «16» березня 2021 року

Про зменшення статутного фонду,

внесення змін та затвердження Статуту

Комунального підприємства «Озерне»

Новогуйвинської селищної ради  у новій редакції

Розглянувши та обговоривши клопотання Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії селищної ради з питань житлово-комунального господарства, містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності від 10.03.2021р., селищна рада

ВИРІШИЛА:

1. Зменшити статутний фонд Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради із суми 12 138 515,68 грн на суму 11 531 484,36 грн.
  2. Внести зміни у п. 4.1. розділу 4 Статуту Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради,  виклавши абзац другий «Статутний фонд підприємства сформовано з коштів, що передаються на баланс Підприємству згідно з рішенням Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області,  і становить 12 138 515 грн. 68 коп. (дванадцять мільйонів сто тридцять вісім тисяч п’ятсот п’ятнадцять гривень 68 коп.)» у новій редакції, а саме:

«Статутний фонд підприємства сформовано з коштів, що передаються на баланс Підприємству згідно з рішенням Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області,  і становить 11 531 484,68 грн. (одинадцять мільйонів п’ятсот тридцять одна тисяча чотириста вісімдесят чотири гривні  68 коп.).»

1. Доповнити п. 1.2. розділу 1 Статуту Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради новим абзацом наступного змісту:

«Організаційно-правова форма – комунальне підприємство.»

1. У зв’язку зі змінами, відповідно до пунктів 2 та 3 цього рішення викласти Статут Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради  у новій редакції згідно з додатком.
  2. Уповноважити начальника Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської селищної ради Фофанова В.М. на внесення змін до відомостей, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, щодо нової редакції Статуту.

Статут

Селищний голова                                                                Сергій КРУТІЙ