№ 92. Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності «Безпечна громада» Новогуйвинської територіальної громади на 2021-2025 роки

Дата: 18.03.2021 15:18

У К Р А Ї Н А                           ПРОЄКТ

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

РІШЕННЯ № 92

(п’ята  сесія восьмого скликання)

від  «16» березня  2021 р.

Про затвердження  Комплексної програми

профілактики злочинності «Безпечна громада»

Новогуйвинської територіальної громади

на 2021-2025 роки

Відповідно до п. 22 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  враховуючи рекомендації постійних комісій  з питань планування, бюджету і фінансів  від 11.03.2021 р. та з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності від 10.03.2021р., селищна рада :

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Комплексну програму профілактики злочинності: «Безпечна громада» Новогуйвинської територіальної громади на 2021-2025 роки.
  2. Управлінню фінансів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області передбачити кошти на фінансування заходів Програми у межах фінансових можливостей бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади.
  3.  Контроль за виконанням заходів програми покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської діяльності та заступника селищного голови відповідно до розподілу обов’язків.

Селищний голова                                                  Сергій КРУТІЙ