№ 80. Про затвердження Цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2021-2025 роки
У К Р А Ї Н А
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ № 80
(п’ята сесія восьмого скликання)
від «16» березня 2021 року
Про затвердження Цільової програми роботи
з обдарованою молоддю на 2021-2025 роки
Керуючись п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення сприятливих умов для подальшого розвитку учнівської молоді, підтримки обдарованих та талановитих дітей громади, їх наставників, враховуючи пропозиції постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 12.03.2021р., Новогуйвинська селищна рада
ВИРІШИЛА:
- Затвердити Цільову програму роботи з обдарованою молоддю на 2021-2025 роки (далі – Програма), що додається.
- Управлінню фінансів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (Мельник О.В.) передбачити кошти на фінансування заходів цієї Програми у межах фінансових можливостей бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади.
- Відділу освіти Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області (Сташенко Г.Ф.) щорічно до 10 лютого інформувати виконавчий комітет та селищну раду про хід виконання цієї Програми, а до 01 березня 2026 року – про результати її виконання.
- Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
Селищний голова Сергій КРУТІЙ