№78. Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради на 2021 рік
У К Р А Ї Н А
НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ
ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ № 78
(п’ята сесія восьмого скликання)
від «16» березня 2021 р.
Про затвердження Програми
розвитку та фінансової підтримки комунального
некомерційного підприємства «Центр
первинної медико-санітарної допомоги»
Новогуйвинської селищної ради на 2021 рік
З метою забезпечення ефективного функціонування комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради, відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійних комісій селищної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення від 12.03.2021р. та з питань з питань планування, бюджету та фінансів від 11.03.2021р., селищна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради на 2021 рік (додається).
2. Управлінню фінансів Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області забезпечити фінансування Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради на 2021 рік у межах фінансових можливостей.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення.
Селищний голова Сергій КРУТІЙ