24-ОД Про перенесення чергового засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 17.03.2021 14:01

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

Новогуйвинського селищного голови

від  «17» березня 2021 р.                                                                         №24-ОД

Про перенесення чергового

засідання виконавчого комітету

Новогуйвинської селищної ради

Керуючись статтями 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку недопущенням поширення на території України коронавірусу COVID-19 та з обмеженнями, запровадженими Кабінетом Міністрів України (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. № 104):

1.  Перенести чергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області, з 18 березня 2021 року на 15-00 на  01 квітня 2021 на 15-00.
  2.  Засідання провести у залі засідань  приміщення адміністративної будівлі селищної ради за адресою: вулиця Дружби Народів, 5, смт Новогуйвинське, Житомирського району Житомирської області в обмеженому режимі та запросити лише обмежене коло осіб.
  3.  Відділу організаційного та інформаційного забезпечення:
  • оприлюднити  на офіційному веб-сайті Новогуйвинської селищної ради це розпорядження та оголошення про перенесення чергового засідання виконавчого комітету;
  • повідомити членів виконавчого комітету та депутатів селищної ради про перенесення засідання виконавчого комітету.
  1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника Новогуйвинського селищного голови  О. ПАНЬКІВА

Селищний голова                                                                      С. КРУТІЙ