12 березня 2021 року відбулося засідання постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Дата: 15.03.2021 09:30

12 березня 2021 року  відбулося засідання постійної  комісій Новогуйвинської селищної ради з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення під головуванням депутата селищної ради Гребенюка О.П.

У роботі комісій взяли участь: секретар селищної ради Деньга В.А., керуючий справами селищної ради Подорожна Т.Л., заступник селищного голови Стах В.М., начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я Руцька Л.А.  начальник відділу освіти Новогуйвинської селищної ради Сташенко Г.Ф., заступник селищного голови Парфентієва Т.М., депутати селищної ради: Плющ П.І., Чемоданова В.М., генеральний директор Комунального некомерційного підприємства  «Житомирська багатопрофільна опорна лікарня» Новогуйвинської селищної ради  Собко Т.Д., директор Комунального некомерційного підприємства «Центр первинно медико- санітарної допомоги» Новогуйвинської селищної ради Горбенко Г.В., директор комунального закладу «Центральна районна бібліотека» Новогуйвинської селищної ради Підпокровна Т.І., працівники  селищної  ради.

Фото без опису    Фото без опису

На розгляд засідання комісії було внесено більше 25 питань.

Членами постійної комісії погоджено та рекомендовано сесії прийняти ряд Програм соціально-культурної, освітньої спрямованості та Положень, що стосуються діяльності селищної ради,  а також розглянуто питання внесення змін статутів дошкільних навчальних закладів та закладів освіти Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області

Окрім того рекомендовано затвердити положення виконавчих органів Новогуйвинської селищної ради, та доповненням до порядку денного постійної комісії було звернення депутатів Новогуйвинської селищної ради  Житомирського району Житомирської області щодо впровадження Регіонального плану необхідних заходів організації та проведення імунізації (вакцинації) населення проти  COVID-19