10 березня 2021 року відбулося засідання постійних комісій.

Дата: 11.03.2021 10:40

10 березня 2021 року  відбулося засідання  двох постійних комісій Новогуйвинської селищної ради з питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської етики під головуванням депутата селищної ради Лихотворика А.П. та комісія з питань житлово-комунального господарства , містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності під головуванням депутата селищної ради Михайлова А.М.

У роботі комісій взяли участь: селищний голова Крутій С.Г., перший заступник голови селищної ради Паньків О.Б., секретар селищної ради Дєньга В.А., керуючий справами селищної ради Подорожна Т.Л., депутати селищної ради: Янович С.А., Приведьон В.М., Левицький І.М., Захарчук О.М.,  працівники селищної  ради.

На розгляд засідань комісій було внесено більше 40 питань.

Членами постійних комісій погоджено та рекомендовано сесії прийняти ряд Програм соціально-культурної, освітньої спрямованості та Положень, що стосуються діяльності селищної ради,  а також розглянуто питання внесення змін до складу виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області та структури виконавчих органів селищної ради.

Окрім того розглянуто питання внесення змін до  Статутів дошкільних навчальних закладів, рекомендовано затвердити на 5 сесії  селищної ради прийняття майна із спільної власності територіальних громад Житомирського району Житомирської області у комунальну власність Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

Членами постійної комісії з питань житлово-комунального господарства , містобудування, благоустрою, комунальної власності та інвестиційної діяльності були розглянуті питання щодо затвердження містобудівної документації.

Членами постійної  комісії питань законності, правопорядку, запобігання корупції, регламенту та депутатської етики одноголосно погоджено та рекомендовано до затвердження на 5 сесії селищної ради  Перелік адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської.