Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та екології

Дата: 04.03.2021 10:35

03 березня 2021 року  відбулося засідання постійної комісій Новогуйвинської селищної ради з питань земельних відносин та екології під головуванням депутата селищної ради Ловинюка О.Г.

У роботі комісій взяли участь: перший заступник голови селищної ради Паньків О.Б., секретар селищної ради Дєньга В.А., керуючий справами селищної ради Подорожна Т.Л., депутати селищної ради: Михайлов А.М., Мудренок Н.М., працівники селищної  ради.

На розгляд засідання комісії було внесено більше 60 питань.

Фото без опису   Фото без опису

Членами постійної комісії погоджено Програму протиепізоотичних заходів та боротьби з хворобами тварин на території Новогуйвинської селищної ради Житомирського району Житомирської області на 2021-2022 роки та рекомендовано селищній раді прийняти цю Програму.

Фото без опису   Фото без опису

Окрім того рекомендовано затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду ПрАТ «Київстар», а також погоджено ряд земельних питань, пов’язаних із затвердженням технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки громадянам,  які проживають на території Новогуйвинської селищної ради; затвердженням проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян;  затвердження детального плану територій та надання дозволів на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян селищної ради.

Депутатом Мельником О.П. було внесено пропозицію оголосити перерву у роботі постійної  комісії. Цю пропозицію було підтримано більшістю голосів  членів постійної комісії.

Про час та дату проведення наступного засідання комісії буде повідомлено додатково.