№ 81. Про встановлення скоригованих тарифів на послугу з постачання теплової енергії для споживачів смт Новогуйвинське

Дата: 26.02.2021 10:57

НОВОГУЙВИНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

Р І Ш Е Н Н Я №81

від «25» лютого 2021р.

Про встановлення скоригованих тарифів

на послугу з постачання теплової енергії

для споживачів смт Новогуйвинське

З метою виконання домовленостей, передбачених Меморандумом про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води, укладеного між Кабінетом Міністрів України в особі Міністра розвитку громад та території України, першого заступника Міністра енергетики України, Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, НАК «Нафтогаз України» і Всеукраїнською асоціацією органів самоврядування «Асоціація міст України», відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Новогуйвинської селищної ради:

ВИРІШИВ:

1. Встановити Новогуйвинському ВЖРЕКП тариф на послугу з постачання теплової енергії в смт Новогуйвинське з 01 березня 2021р. для населення -1907,87 грн. за 1 Гкал. з ПДВ фактично спожитої теплової енергії при застосуванні приладів обліку теплової енергії.
  2. Це рішення набирає чинності з 01 березня 2021 року.
  3. Визначити таким, що втратив чинність з 01 березня 2021р. п.1 рішення виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради від 18.02.2021року № 36 «Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з постачання теплової енергії для споживачів смт. Новогуйвинське» в частині встановлення тарифу для населення.
  4. Новогуйвинському ВЖРЕКП повідомити споживачів про встановлений тариф на послугу з постачання теплової енергії із посиланням на Це рішення виконавчого комітету у строк, що не перевищує 15 днів, з дати введення тарифу в дію.
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника з питань діяльності виконавчих органів ради Паньківа О.Б. та начальника Новогуйвинського ВЖРЕКП  Латишева Р.А.

Перший заступник

селищного голови                                                                   Олег ПАНЬКІВ