Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради

Дата: 26.02.2021 09:21

25 лютого 2021 року відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Новогуйвинської селищної ради під керівництвом першого заступника селищного голови Олега Паньківа.  Згідно з затвердженим  порядком денним  на засіданні було розглянуто 2 питання.

Фото без опису   Фото без опису

Серед порушених питань, які  були внесені на розгляд позачергового засідання виконавчого комітету, було встановлення скоригованих тарифів на послуги з постачання теплової енергії для споживачів смт Новогуйвинське: з 01 березня 2021р. для населення  тариф становить 1907,87 грн. за 1 Гкал. з ПДВ.

Також внесено зміни до бюджету Новогуйвинської селищної територіальної громади на 2021 рік у зв’язку з прийняттям субвенцій від суміжних територіальних громад (Оліївської, Глибочицької, Тетерівської, Березівської) на заклади медицини, які належать до комунальної власності Новогуйвинської селищної ради, але обслуговують населення цих територій у тому числі.

Фото без опису    Фото без опису

Зазначені проекти рішень були одноголосно підтримані членами виконкому.

Окрім того, участь у засіданні виконкому взяли жителі гуртожитку по вул. Авіаційна, 71  смт Озерне.  Метою їх участі у засіданні було вирішення проблемного питання,  пов’язаного з тарифами на електропостачання, оскільки вони вартість кіловата електроенергії, що є більшою більш як у двічі від тієї, яку сплачують інші побутові споживачі.  Першим заступником селищного голови Паньківим О.  надано роз’яснення з цього питання та запропоновано певні кроки, які мають здійснити мешканці та селищна рада, щоб проблема була вирішена.