НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 26.02.2021 09:00

25 лютого 2021 року відбулася нарада керівників закладів   освіти Новогуйвинської селищної ради,  у якій взяли участь працівники відділу освіти, директори закладів освіти громади та запрошені: Гущин Борис Борисович – начальник Житомирського районного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області,  Журавель Геннадій Миколайович - начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби,  Зембицька Лариса Василівна - начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Держпродспоживслужби, Волошина Ірина Петрівна - заступник начальника управління правового та кадрового забезпечення мобілізаційної роботи та цивільного захисту, начальник відділу управління персоналом Новогуйвинської селищної ради.

Нараду проводив начальник відділу освіти Григорій Сташенко.

Фото без описуПід час наради обговорювалися питання  роботи закладів освіти в умовах адаптивного карантину, дотримання діючого санітарного законодавства в закладах освіти громади, впровадження постійно-діючих процедур, заснованих на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках на харчоблоках закладів освіти, організація харчування в закладах освіти,  впровадження програми НАССР;  організації методичної роботи в громаді;  атестації педагогів громади;  обговорювались питання ЗНО та ДПА -2021,   питання  заповнення трудових книжок в закладі освіти;   питання  функціонування сайтів закладів освіти та сайту відділу освіти та інше.

Фото без опису  Загалом нарада пройшла конструктивно, до відома керівників   закладів освіти було доведено основні завдання та методичні рекомендації,   які необхідно використовувати під час організації освітнього процесу.  Керівники  закладів освіти зверталися із запитаннями, що виникали в ході наради, до присутніх фахівців.