Дата: 23.02.2021 14:44

про намір Комунального підприємства «Озерне» Новогуйвинської

селищної ради  здійснити зміну у 2021 році діючих тарифів на послуги з

централізованого  водопостачання та централізованого водовідведення

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», КП «Озерне» інформує про намір здійснити зміну тарифів на послуги в наступних розмірах (з урахуванням податку на додану вартість):

- централізоване водопостачання – 16,96 грн/м³
 - централізоване водовідведення  – 20,34 грн/м³

Детальніша інформація за посиланням https://novoguyvynske-miskrada.gov.ua/news/1614084641/